QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Zalău, 31 Martie - 01 Aprilie 2006

Rezultate

 

         THAO QUYEN

              Grade - Feminin

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuta Ana-Maria

Long Ho - Pascani

2

Grigoras Simona

Long Ho - Pascani

3

Munteanu Mihaela

He Pai - Suceava

cn tq-f gr                                              

               Grade - Masculin                         

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Agachi Narcis Daniel

Dao - Iasi

2

Diumea Felix

Bao - Bacau

3

Pacuraru Ciprian

Univ. Al. I. Cuza - Iasi

                                                                

               Centuri Negre - Feminin              

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Sandu Alexandra

Long Ho - Pascani

2

Dobrin Iuliana

Bao - Bacau

3

Abacioaie Diana

Phoenix - Moinesti

cn tq-f cn                                                               

               Centuri Negre - Masculin             

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Boghean Alexandru

Long Ho - Pascani

2

Pirju Ionut

Long Ho - Pascani

3

Patrascuta Stefanita

Dao - Iasi

cn tq-m cn                                                                

               peste Centuri Negre 1 DANG - Feminin

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuta Mirela

Long Ho - Pascani

2

Petriman Oana

C.S.M. Raraul - C-lung Mold.

3

Ghetau Leontina

Dao - Iasi

cn tq-f cn1                                                               

               peste Centuri Negre 1 DANG - Masculin

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Obreja Florin

Dao - Iasi

2

Zamosteanu Tiberiu

Long Ho - Pascani

3

Doroftei Flavius

Bao - Bacau

cn tq-m cn1 

         

 

SONG DAU

               Grade - Feminin

Loc
CLUB
SPORTIVI
1
He Pai - Suceava
Munteanu Mihaela
Goras Nicoleta
2
Long Ho - Pascani
Ancuta Ana-Maria
Grigoras Simona
Luncu Iustiniana
3
Bao - Bacau
Istoc Diana
Radu Emilia
Stefanache Mirela

cn sd-f gr                                                             

               Grade - Masculin                      

Loc
CLUB
SPORTIVI
1
Long Ho - Pascani
Resiga Cristian
Paun Cristi
Vasile Ionel
Caruntu Ioan
2
Long Dau - Simleu
Gasca Bogdan Marius
Pop Emil Pavel
Neagu Constantin
3
Dao - Iasi
Agachi Narcis Daniel
Agachi Gabriel
Stratula Vasilica
Achirei Dragos Vlad

cn sd-m gr                                                             

               Centuri Negre - Feminin            

Loc
CLUB
SPORTIVI
1
Bao - Bacau
Dobrin Iuliana
Jajaie Andreea
2
Long Ho - Pascani
Ancuta Mirela
Sandu Alexandra
Fratean Andreea
3
Dao - Iasi
Petriman Oana
Ghetau Leontina

cn sd-f cn                                                              

               Centuri Negre - Masculin           

Loc
CLUB
SPORTIVI
1
Long Ho - Pascani
Miron Corneliu
Ionescu Mihai
Zamosteanu Tiberiu
Cascaval Costel
2
Bao - Bacau
Doroftei Flavius
Airoae Constantin
Sascau Petrica
Mazilu Andrei
3
Dao - Iasi
Cojocariu Adrian
Befu Codrut
Patrascuta Stefanita
Corut Ciprian

cn sd-m cn