QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Bacău, 25-26 Martie 2005

Rezultate

 

Proba:   THAO QUYEN   1 – 4 Cap – Fete

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Dobrin Iuliana

Bao

Bacau

II

Mocanu Raluca

Dao

Iasi

III

Grigora Simona

Long Ho

Pascani

 

Proba:   THAO QUYEN   1 – 4 Cap – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Patrascuta Stefanita

Dao

Iasi

II

Moneaga Mihai

Long Ho

Pascani

III

Pavel Marius

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Fete

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Sandu Alexandra

Long Ho

Pascani

II

Petriman Oana

C.S.M. Raraul

C-lung Mold.

III

Prigoreanu Raluca

Tho

Bucuresti

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ursu Dan

Dao

Iasi

II

Parju Ionut

Long Ho

Pascani

III

Boghean Alexandru

Long Ho

Pascani

 

Proba:   THAO QUYEN    peste C.N. 1 Dang – Fete

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ancuta Mirela

Long Ho

Pascani

II

Dascalu Claudia

Long Ho

Pascani

III

Luca Elena

Dragon

Onesti

 

Proba:   THAO QUYEN    peste C.N. 1 Dang – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Obreja Florin

Dao

Iasi

II

Zamosteanu Tiberiu

Long Ho

Pascani

III

Turcanu Paul

Dao

Iasi

  

Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap –  Fete

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

HE PAI – Suceava

Alexa Mihaela Anca, Munteanu Violeta,

Popovici Irina

II

KIM BAO – Suceava

Munteanu Mihaela, Goras Nicoleta,

Herdes Mihaela

III

KIM CHUONG – Vaslui

Ruja Alice, Sava Anca

 

Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap – Baieti

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Cascaval Constantin, Resiga Cristian,

Paun Cristi, Moneaga Mihai

II

HE PAI – Suceava

Andrei Vasile, Cojoleanca Iulian,

Homiuc Florin Petru, Girigan Alexandru

III

BAO – Bacau

Lungu Alin, Ifrim Vlad, Stanciu Adrian,

Matei Ovidiu

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Fete

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Ancuta Mirela, Dascalu Claudia,

Fratean Andreea

II

THO – Bucuresti

Ichimas Mihaela, Prigoreanu Raluca

III

DAO – Iasi

Bujoreanu Anca, Ghetau Leontina

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Băieţi

locul

CLUBUL

COMPONENŢA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Miron Corneliu, Ungureanu Costel,

Ionescu Mihai, Dolhascu Constantin

II

BAO – Bacau

Dancuta Ciprian, Ciubotariu Vlad,

Doroftei Flavius, Sascau Petrica

III

BAO – Roman

Onofrei Ionel, Moisei Vasile Marian,

Panaite Valentin, Talpa Mihai