QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul National de Qwan Ki Do
Juniori si Seniori
ROMAN, 29-30 Aprilie 2017
 
Rezultate

THAO QUYEN
                                                                                             
                   A – 13 – 15 ani – Feminin – debutanti-1 CAP            
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
HUIANU RALUCA-GABRIELA
HE PAI - Suceava
2
BUICIUC CRISTINA BIANCA
DAO - Botosani
3
SCEPANSCHI FRANCESCA-MARIA
HE PAI - Suceava
                                                                                             
                   B – 13 – 15 ani – Masculin – debutanti - 1 CAP                            
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
SEREDIUC ALEXANDRU
HE PAI - Suceava
2
GASPAR DAN-GABRIEL
HE PAI - Suceava
3
AGACHE DAVID
LONG HO - Pascani
                                                                                             
                   C – 13 – 15 ani – Feminin – 2-4 CAP                                          
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CIOBANU DENISA
BAO - Bacau
2
Teodor Bianca Andreea
KIM HO DAO - Iasi
3
GHINET ELENA
BAO - Bacau
                                                                                             
                   D – 13 – 15 ani – Masculin – 2-4 CAP                                                               
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Samson Catalin Constantin
KIM HO DAO - Iasi
2
Todirascu Gabriel Antonio
KIM HO DAO - Iasi
3
Podaru Alexandru Iulian
KIM HO DAO - Iasi
                                                                                             
                   E – 16 – 17 ani – Feminin – debutanti-2 CAP                             
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Meiu Yasmina
DAO - Iasi
2
ENCIU MIRUNA
LONG HO - Pascani
3
DOBREA ANDREIA
HOA DAO - Bucovina
                                                                                             
                   F – 16 – 17 ani – Masculin – debutanti-2 CAP                                                       
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
URSU STEFAN - IOAN
BAO - Roman
2
LUPCHIAN   ROBERT
HONG HA - Radauti
2
VORNICU ANDREI VICTOR
AURORA - 23 August
3
FOTACHE ALEXANDRU EMANUEL
AURORA - 23 August
3
TARA SILVAN
LONG HO - Pascani
                                                                                             
                   G – 16 – 17 ani – Feminin – 3-4 CAP                                                             
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POSTOLACHE IOANA-SABINA
HE PAI - Suceava
2
GRIGORAS MIRUNA
LONG HO - Pascani
3
OJOG CRISTINA ELENA
PHI HAU - Bacau
                                                                                             
                   H – 16 – 17 ani – Masculin – 3-4 CAP                                                             
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POEATA STEFAN - VALENTIN
BAO - Roman
2
IOAN VLADIMIR
BAO - Roman
3
Plop Andrei
KIM HO DAO - Iasi
                                                                                             
                   I – 18 – 39 ani – Feminin – debutanti-2 CAP                     
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BUTNARESCU ANDREEA
PHI HAU - Bacau
2
ZBARNEA DIANA
LONG HO - Pascani
3
LABONTU CLEMENTINA - LACRAMIOARA
BAO - Roman
3
Pavel Alexandra
HO HAC - Bucuresti
                                                                                             
                   J – 18 – 39 ani – Masculin – debutanti-2 CAP     
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Petrovici Mihai Adrian
KIM HO DAO - Iasi
2
Achirei Dragos
DAO - Iasi
3
Ipate Bogdan Nicolae
KIM HO DAO - Iasi
                                                                                             
                   K – 18 – 39 ani – Feminin – 3-4 CAP                                                               
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ICHIM TEODORA
LONG HO - Pascani
2
GRADINARU IULIANA
LONG HO - Pascani
3
FILOTE CORNELIA
LONG HO - Pascani
                                                                                                       
                   L – 18 – 39 ani – Masculin – 3-4 CAP                                                              
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
NADEJDE   MIHAI ANDREI
BAO - Roman
2
MOISEI GABRIEL VALENTIN
BAO - Roman
3
Halus Ștefan-Ilie
LONG HO - Cluj-Napoca
                                                                                             
                   M – 40 – 54 ani – Feminin – debutanti-4 CAP            
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
SARBU LUMINITA
LONG HO - Pascani
2
DAMIAN PETRONELA
DAO - Botosani
3
ANISIE MIRELA
DAO - Botosani
                                                                                             
                   N – 40 – 54 ani – Masculin – debutanti-4 CAP           
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Butnariuc Adrian Cristinel
KIM HO DAO - Iasi
2
RUSU ALEXANDRU
BAO - Bacau
3
LIVADARIU SORIN
SINH DAU - Botosani
                                                                                                            
                  O – 18 – 39 ani – Feminin – C.N. - C.N. 1 Dang      
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Nistor Maria Madalina
KIM HO DAO - Iasi
2
BACIU ELIZA
KIM LONG DAO - Falticeni
3
Anghel Dana
HO HAC - Bucuresti
                                                                                                            
                  P – 18 – 39 ani – Masculin – C.N. - C.N. 1 Dang       
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GIURGI ALEXANDRU
BAO - Roman
2
BANDUR MIHAI - ALEXANDRU
BAO - Roman
3
PETRESCU FABIAN
LONG HO - Pascani
                                                                                                            
                  R – 18 – 39 ani – Feminin – C.N. 1 Dang şi peste acest grad    
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
FLOCEA VIOLETA
LONG HO - Pascani
2
DIACONESCU ALEXANDRA-ELENA
THOI SON - Brasov
2
Rosu Diana
KIM HO DAO - Iasi
3
GRIGORAS SIMONA
LONG HO - Pascani
                                                                                                            
                  S – 18 – 39 ani – Masculin – C.N. 2 Dang şi peste acest grad 
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PIRJU IONUT
LONG HO - Pascani
2
Befu Codrut
DAO - Iasi
3
LUNGU ALIN MIHAI
PHI HAU - Bacau
                                                                                                            
                  T – 40 – 54 ani – Feminin – C.N. şi peste acest grad      
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
Baciu Monica
KIM HO DAO - Iasi
2
ROTARU TONIŢA
THOI SON - Brasov
3
MICU Corina Silvia
DRAGON - Onesti
                                                                                                            
                  U1 – 40 – 54 ani – Masculin – C.N. - C.N. 1 Dang   
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
DUCEAC FLORIN-CONSTANTIN
HE PAI - Suceava
2
ANGHEL FLORIN
DRAGON - Onesti
3
ENE VALENTIN
THOI SON - Brasov
                                                                                                            
                  U2 – 40 – 54 ani – Masculin – C.N. 3 Dang - C.N. 4 Dang                
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ZAMOSTEANU TIBERIU
LONG HO - Pascani
2
Sarbu Radu
DAO - Iasi
3
PREDA DOREL
DRAGON - Onesti
3
IONESCU MIHAI
LONG HO - Pascani
                                                                                                            
                  V – 18 – 39 ani – Mixt – C.N. si peste acest grad – SINCRON                
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
LONG HO - Pascani
GRIGORAS MARIA
FLOCEA VIOLETA
GRIGORAS SIMONA
2
KIM HO DAO - Iasi
Nistor Maria Madalina
Nistor Irina Ioana
Rosu Diana
3
DAO - Iasi
Befu Codrut
Turcanu Paul
Sarbu Radu
 

 
SONG DAU                   
                                                                                      
               A – 13 - 15 ani – Feminin                               
Loc CLUB Componenta echipei
1 KIM LONG DAO - Falticeni APOSTOL DELIA MARIA
RADU ARIANNA MIHAELA
2 HE PAI - Suceava IONESCU FRANCESCA
SCEPANSCHI FRANCESCA-MARIA
HUIANU RALUCA-GABRIELA
3 BAO 1 - Bacau CIOBANU DENISA
GHINET ELENA
OSLOBANU LARISA
                                                                                      
                                                                                      
               B – 13 - 15 ani – Masculin                                         
Loc CLUB Componenta echipei
1 HE PAI 1 - Suceava PRICOP ȘTEFAN-SEBASTIAN
GRIGORIU DAN
SEREDIUC ALEXANDRU
2 SINH DAU 2 - Botosani DUTA ADRIAN
SORODOC   MATEI-GEORGE
3 KIM HO DAO - Iasi Samson Catalin Constantin
Todirascu Gabriel Antonio
Macovei Bogdan
                                                                                            
                                                                                            
               C – 16 – 17 ani – Feminin – Grade                          
Loc CLUB Componenta echipei
1 HE PAI - Suceava POSTOLACHE IOANA-SABINA
ACRISTINEI BEATRICE
RUS ANA-MARA
2 PHI HAU - Bacau BOTEZ ALEXANDRA
OJOG CRISTINA ELENA (C)
LIVESCU ANDREEA MARINA
3 DAO - Botosani CIOBANU GABRIELA
ANISTOROAIE DENISA
                                                                                      
                                                                                      
               D – 16 – 17 ani – Masculin – Grade            
Loc CLUB Componenta echipei
1 DAO - Botosani HUSTIUC TEODOR
DAMIAN ALEXANDRU
DOROHONCEANU VLAD
2 BAO 1 - Roman IOAN VLADIMIR
POEATA STEFAN - VALENTIN
URSU STEFAN - IOAN
3 BAO - Bacau LUCACI RAZVAN
ZULD LUCIAN
                                                                                      
                                                                                      
               E – 18 – 39 ani – Feminin – Grade              
Loc Nume / Prenume Sportiv CLUB
1 GRADINARU IULIANA LONG HO - Pascani
2 FILOTE CORNELIA LONG HO - Pascani
3 BUTNARESCU ANDREEA PHI HAU - Bacau
                                                                                      
                                                                                      
               F – 18 – 39 ani – Masculin – Grade             
Loc CLUB Componenta echipei
1 AURORA - 23 August AVASILCAI FLORIN CRISTIAN
Tîrzuman Daniel Nicolae
2 BAO - Roman MOISEI GABRIEL VALENTIN
NADEJDE   MIHAI ANDREI
3 KIM HO DAO - Iasi Petrovici Mihai Adrian
Ignat Bogdan
Ipate Bogdan Nicolae
 
                                                                                      
               H – 18 – 39 ani – Feminin – C.N.                  
Loc Nume / Prenume Sportiv CLUB
1 MUNTEANU MIHAELA HE PAI - Suceava
2 Nistor Maria Madalina KIM HO DAO - Iasi
3 Nistor Irina Ioana KIM HO DAO - Iasi
                                                                                      
                                                                                      
               I – 18 – 39 ani – Masculin – C.N.                              
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Roman
BANDUR MIHAI - ALEXANDRU
CRISTEA MIHAI - CEZAR
GIURGI ALEXANDRU
SÎRGHIE COSTIN   IONUT
2
PHI HAU - Bacau
HURMUZACHE ANDREI
ROTARU ALEXANDRU MARIAN
VARGOLICI BOGDAN ADRIAN
LUNGU ALIN MIHAI
3
DAO - Botosani
AGACHI NARCIS DANIEL
JAJAIE FLORIN