QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

sigla frqkd-micaExamenul National de Grad ( C.N. - C.N. 3 Dang )
Examenul National pentru obtinerea functiei de Instructor
Examenul National pentru obtinerea functiei de Arbitru

Data:
- duminica, 19 Februarie 2017

Locatie:
- Botosani - Sala Polivalenta 

Program:
- 09:00 -10:00 - candidatii peste 40 ani sau cu situatii medicale speciale
10:30 - ceilalti candidati 

In urma examenului, au promovat:

Nr.
Nume / Prenume Sportiv
Grad Promovat
Club
1
Andone Alexandru
CN
Kim Long Dao - Falticeni
2
Badea Andrei Ionut
CN
Guom - Constanta
3
Bandur Mihai Alexandru
CN
Bao - Roman
4
Doroftei Andy Ovidiu
CN
Phi Hau - Bacau
5
Dumbrava Constantin
CN
Bao - Roman
6
Hurmuzache Andrei
CN
Phi Hau - Bacau
7
Leliuc Vasile
CN
Ho Hac - Bucuresti
8
Pavel Mihai Catalin
CN
Bao - Roman
9
Popa Mihai Lucian
CN
Phi Hau - Bacau
10
Rotaru Alexandru Marian
CN
Phi Hau - Bacau
11
Tanase Ilie Iulian
CN
Thuy Long - Galati
12
Țîmpău Marius
CN
Dao - Botosani
13
Vârgolici Bogdan Adrian
CN
Phi Hau - Bacau
1
Agafitei Vladut Andrei
1 Dang
Bao - Roman
2
Anghel Ileana Daniela
1 Dang
Ho Hac - Bucuresti
3
Batraneanu Sidonia-Iulia
1 Dang
Ho Hac - Bucuresti
4
Duceac Florin Constantin
1 Dang
He Pai - Suceava
5
Leahu Maria Cristina
1 Dang
Bao - Roman
6
Lungu Mihai
1 Dang
Phi Hau - Bacau
7
Pietraru Cristian
1 Dang
Dao - Botosani
8
Stangaciu Dumitrescu Raluca
1 Dang
Romdragon - Bucuresti
9
Ungureanu Cristian
1 Dang
He Pai - Suceava
1
Airoae Constantin
2 Dang
Sinh Dau - Botosani
2
Corut Ciprian
2 Dang
Dao - Botosani
3
Jajaie Florin
2 Dang
Dao - Botosani
1
Geaniloni Radu
3 Dang
Hac Kim Bao - Suceava
2
Lungu Alin Mihai
3 Dang
Phi Hau - Bacau
3
Maxim Marius
3 Dang
Kim Long Dao - Falticeni
 
 
 
 
1
Flocea  Livia Violeta
Instructor
Long Ho - Pascani
2
Onuta Vlad Constantin
Instructor
Kim Ho Dao - Iasi
3
Timofte Ioana
Instructor
Long Ho - Pascani
 
 
 
 
1
Agafitei Vladut Andrei
Arbitru
Bao - Roman
2
Apetroaei Darius Stefan
Arbitru
Kim Ho Dao - Iasi
3
Balmos Andrei Dumitru
Arbitru
Ho Hac - Bucuresti
4
Diaconescu Alexandra Elena
Arbitru
Thoi Son - Brasov
5
Dobrin Iuliana
Arbitru
Bao - Bacau
6
Dughila Mihai-Bogdan
Arbitru
Long Ho - Cluj Napoca
7
Iliuc Andrei Constantin
Arbitru
Sinh Dau - Botosani
8
Lungu Iulian Marian
Arbitru
Kim Ho Dao - Iasi
9
Mîndru Adrian
Arbitru
Cuong Dao - Husi
10
Nistor Irina Ioana
Arbitru
Kim Ho Dao - Iasi
11
Onofrei Duiu Bradut
Arbitru
Ho Hac - Bucuresti
12
Onuta Vlad Constantin
Arbitru
Kim Ho Dao - Iasi
13
Petriman Oana Didina
Arbitru
Trung Dung Dao - Bucuresti
14
Turcu Teona-Octavia
Arbitru
Ho Hac - Bucuresti
15
Vartic Adrian
Arbitru
Ho Hac - Bucuresti

 Felicitari tuturor!