QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE


sigla frqkd-micaExamenul National de Grad ( C.N. - C.N. 3 Dang )

Data:
- sambata, 2 IULIE 2016

Locatie:
- Localitatea 23 August - Jud. Constanta 

Program:
- ora 08:00 - candidatii peste 40 ani sau cu situatii medicale speciale
ora 10:00 - ceilalti candidati

Urmatorii sportivi au obtinut gradele mentionate :

Nr.

Nume / Prenume Sportiv

Grad Promovat

Club

1

ROBU Liviu Andrei

CN

Dao - Iasi

2

STOFOR Ovidiu Ilie

CN

Dao - Iasi

3

DUCEAC Florin Constantin

CN

He Pai - Suceava

4

LASCU Bogdan George

CN

Ho Hac - Bucuresti

5

ONOFREI Duiu Bradut

CN

Ho Hac - Bucuresti

6

TURCU Teona Octavia

CN

Ho Hac - Bucuresti

7

VADUVA Maria Madalina

CN

Ho Hac - Bucuresti

8

CRAINICIUC Diana Elena

CN

Long Ho - Pascani

9

TIMOFTE Ioana Maria

CN

Long Ho - Pascani

10

VINTILA Alis Sebastian

CN

Long Ho - Pascani

11

LOPATNIC Marian

CN

Thoi Son - Brasov

12

IORGA Madalina Gabriela

CN

Thuy Long - Galati

 

 

 

 

13

FLORICA Nicusor

1 Dang

Bao - Bacau

14

BORCAN Ana Maria

1 Dang

Dao - Iasi

15

LEONTE Viorel

1 Dang

Dao - Iasi

16

NICA Irene Teodora

1 Dang

Dao - Iasi

17

URSACHI Iulian

1 Dang

Dao - Iasi

18

LUNGU Cosmin Vasile

1 Dang

Hac Kim Bao - Suceava

19

PAUN Adrian

1 Dang

Ho Hac - Bucuresti

20

NISTOR Maria Madalina

1 Dang

Kim Ho Dao - Iasi

21

POPA George

1 Dang

Kim Ho Dao - Iasi

22

VLAIDUC Rares

1 Dang

Kim Ho Dao - Iasi

23

PRICOP Claudiu

1 Dang

Long Ho - Pascani

24

DOGARU Crina Georgiana

1 Dang

Ming - Ploiesti

25

DIACONESCU Adrian

1 Dang

Thoi Son - Brasov

26

ENE Valentin

1 Dang

Thoi Son - Brasov

27

TANGA Florin Dumitru

1 Dang

Thoi Son - Brasov

28

REZANU Serghei

1 Dang

UAIC - Iasi

29

KOREH Tibor Laszlo

1 Dang

Ung Dao - Cluj Napoca

 

 

 

 

30

MATEI Ovidiu

2 Dang

Bao - Bacau

31

AGACHI Narcis Daniel

2 Dang

Dao - Botosani

32

LUCA Mircea

2 Dang

Dao - Iasi

33

MAGIRESCU Stefanita

2 Dang

Ho Hac - Bucuresti

34

PETRIMAN Oana Didina

2 Dang

Ho Hac - Bucuresti

35

MOLDOVAN Costel

2 Dang

Hong Ha - Radauti

36

BORCAN Constantin Silviu

2 Dang

Kim Chuong - Vaslui

37

LUNGU Iulian Marian

2 Dang

Kim Ho Dao - Iasi

38

ONUTA Vlad Constantin

2 Dang

Kim Ho Dao - Iasi

39

ONOFREICIUC Ciprian

2 Dang

Romdragon - Bucuresti

40

APOSTOL Constantin

2 Dang

UAIC - Iasi

41

PACURARU Ciprian

2 Dang

UAIC - Iasi

 

 

 

 

42

DOBRIN Iuliana

3 Dang

Bao - Bacau

43

RADUCU Roxana Paula

3 Dang

Dao - Iasi

44

SARBU Radu Flavian

3 Dang

Dao - Iasi

45

MUNTEANU Mihaela

3 Dang

He Pai - Suceava

46

RUSU Marius Mihai

3 Dang

Ho Hac - Bucuresti

47

PARJU Ionut Iulian

3 Dang

Long Ho - Pascani

48

DIACONESCU Alexandra Elena

3 Dang

Thoi Son - Brasov

 Felicitari tuturor !