QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

 Campionatul National pentru Juniori si Seniori - CO VO DAO

Botosani, 15-16 Martie 2014

Rezultate



THAO QUYEN


13 – 15 ani – Feminin – arme de lemn                                           

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CALANCE Alice Teodora
KIM HO DAO - Iasi
2
AVERESCU Stefana Ioana Rafaela
KIM HO DAO - Iasi
3
SOPTELEA Oana
KIM LONG DAO - Falticeni


1-0


1-21-11-3  

                                                                                                     

13 – 15 ani – Masculin – arme de lemn                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POEATA Stefan Valentin
BAO - Roman
2
MANESCU Stefan
BAO - Roman
3
BANDUR Mihai Alexandru
BAO - Roman


2-0


2-22-12-3

                                                                                                       

16 – 17 ani – Feminin – Grade – arme de lemn                             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
LEAHU Maria Cristina
BAO - Roman
2
BOSNEA Madalina
DAO - Iasi
3
AVASILCAI Dana Maria
AURORA - 23 August


3-0


3-23-13-3 

                                                                                                      

16 – 17 ani – Masculin – Grade – arme de lemn

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PLAIU Vlad Stefan
LONG HO - Pascani
2
RADULESCU Bogdan
DAO - Iasi
3
BALMOS George
DAO - Botosani

4-0


4-24-14-3


 16 – 17 ani – Feminin – C.N. – arme de lemn                                 

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BACIU Eliza
KIM LONG DAO - Falticeni
2
POPAN Georgiana Ioana
LONG DAU - Simleu
3
NEGREA Ana Manuela
KIM LONG DAO - Falticeni


5-0


5-25-15-3

                                                                                                       

16 – 17 ani – Masculin – C.N. – arme de lemn                               

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CONSTANTINESCU Claudiu Petrica
KIM HO DAO - Iasi
2
KISS Szilard
LONG DAU - Simleu
3
DUGHILA Mihai Bogdan
SINH DAU - Botosani


6-0


6-26-16-3  

                                                                                                             

≥ 18 ani – Feminin – Grade – arme de lemn                                              

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
APOPEI BEATRICE
LONG HO - Pascani
2
CRAINICIUC Diana Elena
HE PAI - Suceava
3
BUTNARIU Alina
BAO - Roman


7-0


7-27-17-3    

                                                                                                           

≥ 18 ani – Masculin – Grade – arme de lemn                                             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PETRESCU Fabian
BAO - Roman
2
IRICIUC Romeo
DAO - Botosani
3
AGAFITEI Vladut Andrei
BAO - Roman


8-0


8-28-18-3   

                                                                                                            

≥ 18 ani – Feminin – C.N. – arme de lemn                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GRIGORAS Simona
LONG HO - Pascani
2
GRIGORAS Maria
LONG HO - Pascani
3
RADUCU Roxana
DAO - Iasi


9-0


9-19-3      

                                                                                                         

≥ 18 ani – Masculin – C.N.– arme de lemn                                                 

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GIURGI Alexandru
BAO - Roman
2
PIRJU Ionut
LONG HO - Pascani
3
GIRIGAN Alexandru Ioan
HE PAI - Suceava


10-0


10-210-110-3


                                                                                                               

≥ 18 ani – Feminin – C.N. – arme cu lama si arme rare                             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
RADUCU Roxana
DAO - Iasi
2
GRIGORAS Simona
LONG HO - Pascani
3
DOBRIN Iuliana
HE PAI - Suceava


11-0


11-211-111-3  

                                                                                                             

≥ 18 ani – Masculin – C.N. – arme cu lama si arme rare                           

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
OBREJA Florin
DAO - Iasi
2
JAJAIE Florin
DAO - Botosani
3
GIURGI Alexandru
BAO - Roman


12-0


12-212-112-3 

                                                                                         


SONG DAU


≥ 18 ani – Feminin – Grade                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
VADUVA Madalina
HO HAC - Bucuresti
2
OCU Nicoleta
SINH DAU - Botosani
3
REUT Laura
HE PAI - Suceava


1-0


1-21-11-3 

                                                                                         

≥ 18 ani – Masculin – Grade                                                

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ROTARIU Daniel Dumitru
SINH DAU - Botosani
2
ROBU Andrei
DAO - Iasi
3
BODOGAN Iulian
BAO - Roman


2-0


2-22-12-3   

                                                                                       

≥ 18 ani – Feminin – C.N.                                                     

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
DOBRIN Iuliana
HE PAI - Suceava
2
RADUCU Roxana
DAO - Iasi
3
MUNTEANU Mihaela
HE PAI - Suceava


3-0


3-23-13-3  

                                                                                        

≥ 18 ani – Masculin – C.N.                                                    

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PIRJU Ionut
LONG HO - Pascani
2
CISLARIU Stefan
LONG HO - Pascani
3
CASIAN Ionut
LONG HO - Pascani

4-0

4-24-14-3