QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE QWAN KI DO – Seniori
Roman, 6-7 Aprilie 2013
 
Rezultate

 
THAO QUYEN
 
Grade - Feminin
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CRAINICIUC Diana Elena
He Pai - Suceava
2
CHIRICHES Simona
Bao - Bacau
3
BOCA Irina
Manh Su Tu - Iasi

1-0

1-21-11-3  
                                                                                        
Grade - Masculin                                                                  
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
SARGHIE Costin Ionut
Bao - Roman
2
BALANESCU Alexandru
Hac Long Trao - Brasov
3
CIOPEC Lucian Andrei
Hac Long Trao - Brasov

2-0

2-22-12-3 
                                                                                         
Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Feminin                                           
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
FLOCEA Violeta
Long Ho - Pascani
2
LARION Madalina
Long Ho - Pascani
3
IGNAT Adelina
Kim Ho Dao - Iasi

3-0

3-23-13-3   
                                                                                       
Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin                              
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BOGHEAN Alexandru
Long Ho - Pascani
2
RUSU Razvan Nicolae
Long Ho - Pascani
3
DIUMEA Felix
Bao - Bacau

4-0

4-24-14-3         
                                                                                 
≥ Centuri Negre 1 DANG - Feminin                                    
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
SANDU Alexandra
Tho - Bucuresti
2
DOBRIN Iuliana
Bao - Bacau
3
GRIGORAS Simona
Long Ho - Pascani

5-0

5-25-15-3    
                                                                                      
≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin                                  
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PIRJU Ionut
Long Ho - Pascani
2
OBREJA Florin
Dao - Iasi
3
ZAMOSTEANU Tiberiu
Long Ho - Pascani

6-0

6-26-16-3  
                                                                                        

SONG DAU               
                                                                       
Grade - Feminin                                                 
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Roman
BURCAS Elena
BUTNARIU Alina
SMAU Maria Madalina
2
LONG HO - Pascani
HEN Laura
REUT Laura
3
HE PAI - Suceava
CRAINICIUC Diana Elena
CRAINICIUC Lavinia Andreea
PITU Andreia Nicoleta

7-0

7-1
7-2
7-3
              
                                                                       
Grade - Masculin                                                
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
LONG HO - Pascani
CISLARIU Stefan
SACARA Andrei
TOMA Eduard
VINTILA Sebastian
2
HE PAI - Suceava
COLBU Mihai Ionut
DURA Flavius Paul
PRIBEAGU Alin
TIRONEAC Gabriel
3
THO - Bucuresti
DRAGASTAN Narcis
PAUN Adrian
RUSU Lucian Andrei

8-0

8-1
8-2
8-3          
                                                             
Centuri Negre - Feminin                                     
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Iasi
RADUCU Roxana
ZAMFIR Catalina
2
LONG HO - Pascani
ANCUTA Ana - Maria
GRIGORAS Simona
LARION Madalina
3
BAO - Bacau
DOBRIN Iuliana
MUNTEANU Mihaela

9-0

9-1
9-2
9-3                                                                       
                                                                       
Centuri Negre - Masculin                                   
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
CIUBOTARIU Vlad
LUNGU Alin
PACURARU Ciprian
DIUMEA FELIX
2
LONG HO - Pascani
IONESCU Mihai
PIRJU Ionut
SIMON Robert
BOGHEAN Alexandru
3
SINH DAU - Botosani
ONUTA Vlad
ILIUC Andrei Constantin
AGAVRILOAIE Narcis Iulian

10-0

10-1
10-2
10-3