QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul National de QWAN KI DO - Copii si Juniori

Bacau, 21 Martie 2010

 Rezultate

 

THAO QUYEN 

 

7 - 8 ani - Feminin

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Plaiu Daria C.V. Long Ho - Pascani
2 Nica Irina 1 cap rosu Dao - Iasi
3 Bucataru Bianca 2 cap rosu Bao - Bacau
3 Timofte Ana Maria 2 cap rosu Kim Ho Dao - Iasi

2010 cncj-tq 7-8f                                                                                       

 

9 - 10 ani - Feminin, GRADE ROSII

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Vartolomei Ana Maria 3 cap rosu Kim Bao - Suceava
2 Sandu Andreea 3 cap rosu Long Ho - Pascani
3 Butnaru Alice 1 cap rosu Dao - Iasi

2010 cncj-tq 9-10 f gr                                                                                       

                                                                                       

9 - 10 ani - Feminin, CENTURI VIOLET

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Postolache Sabina Ioana C.V. He Pai - Suceava
2 Tofan Raluca Ioana C.V. 2 cap Kim Ho Dao - Iasi
3 Ursu Demetra C.V. 3 cap Long Ho - Pascani

 2010 cncj-tq 9-10 f cv

                                                                                       

11 - 12 ani - Feminin, GRADE ROSII

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Birladeanu Ecaterina Gabriela 4 cap rosu Dao - Botosani
2 Vusatiuc-Stanuta Theodora 4 cap rosu Dao - Iasi
3 Ignat Andreea 3 cap rosu Long Ho - Pascani
3 Nistor Maria 1 cap rosu Kim Ho Dao - Iasi

2010 cncj-tq 11-12 f gr  

                                                                                     

11 - 12 ani - Feminin, CENTURI VIOLET

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Hindrescu Boghiu Ema C.V. 3 cap Kim Bao - Suceava
2 Ichim Teodora C.V. 2 cap Long Ho - Pascani
3 Borceanu Stefana C.V. 2 cap Bao - Bacau

2010 cncj-tq 11-12 f cv 

                                                                                      

7 - 8 ani - Masculin

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Pricop Stefan Sebastian C.V. He Pai - Suceava
2 Ciofu Denis 4 cap rosu Dao - Iasi
3 Manoliu Elvin Paul C.V. He Pai - Suceava
3 Caras Gabriel Cristian 2 cap rosu Tho - Bucuresti

2010 cncj-tq 7-8m  

                                                                                     

9 - 10 ani - Masculin, GRADE ROSII

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Florea Andrei 4 cap rosu Kim Ho Dao - Iasi
2 Buiciuc Andrei 3 cap rosu Dao - Botosani
3 Spinean Sebastian 4 cap rosu Long Dau - Simleu

2010 cncj-tq 9-10 m gr 

                                                                                      

9 - 10 ani - Masculin, CENTURI VIOLET

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Ciubotaru Alexandru C.V. 3 cap Kim Ho Dao - Iasi
2 Chiper Andrei C.V. 3 cap Long Ho - Pascani
3 Plop Andrei C.V. 3 cap Kim Ho Dao - Iasi

2010 cncj-tq 9-10 m cv    

                                                                                   

11 - 12 ani - Masculin, GRADE ROSII

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Rogojinaru Marian Eugen 4 cap rosu Bao - Roman
2 Moscaliuc Serban Marian 4 cap rosu He Pai - Suceava
3 Pascu Tiberiu 3 cap rosu Valea Muntelui - Comanesti

2010 cncj-tq 11-12 m gr   

                                                                                    

11 - 12 ani - Masculin, CENTURI VIOLET

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Nicuriuc Stefan Tudor C.V. 4 cap Kim Ho Dao - Iasi
2 Atanasoaie Paul C.V. 2 cap Bao - Bacau
3 Mihaescu Dragos Andrei C.V. 4 cap Tho - Bucuresti

2010 cncj-tq 11-12 m cv 

 

13 - 15 ani - Feminin

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Grigoraş Maria 3 Cap Long Ho - Pascani
2 Flocea Violeta 4 Cap Long Ho - Pascani
3 Dimitriu Elena 4 Cap Kim Ho Dao - Iasi

tq-f 13-15                                                                                    

                                                                                     

13 - 15 ani - Masculin

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Creanga Voineag Alex 4 Cap Phoenix - Moinesti
2 Lungu Iulian Marian 3 Cap Kim Ho Dao - Iasi
3 Radulescu Bogdan 2 Cap Dao - Iasi

2010 cncj-tq 13-15 m                                                                                     

                                                                                     

16 - 17 ani - Feminin, Grade

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Rosu Diana 4 Cap Kim Ho Dao - Iasi
2 Nemţanu Ruxandra 4 Cap Long Ho - Pascani
3 Ponta Adelina Ioana 4 Cap Kim Ho Dao - Iasi

tq-f 16-17                                                                                    

                                                                                     

16 - 17 ani - Masculin, Grade

LOC NUME / PRENUME GRAD CLUB
1 Onuta Vlad Constantin 4 Cap Kim Ho Dao - Iasi
2 Ignat Luigi C-tin 4 Cap He Pai - Suceava
3 Simon Robert 2 Cap Long Ho - Pascani

2010 cncj-tq 16-17 m

 

 

SONG DAU

 

10 -12 ani - Feminin

LOC Club Nume
I KIM BAO - Suceava Hindrescu Boghiu Ema
Alexiuc Cristina Andreea
Tofan Andra
Levinschi Iuliana Maria
II BAO - Bacau Borceanu Stefana
Obreja Diana
Mariuta Ivona
Matase Alexandra Ioana
III VALEA MUNTELUI - Comanesti POREA MALINA
BUCUREL AMALIA
COSMA NICOLETA
 

2010 cncj-sd 10-12 f

 

10 - 12 ani – Masculin

LOC Club Nume
I BAO - Bacau Aradei Iulian
Atanasoaie Alin
Atanasoaie Paul
Ticu Sebastian
II BAO - Roman MĂNESCU ŞTEFAN
BANDUR MIHAI ALEXANDRU
ROGOJINARU MARIAN EUGEN
TABACARIU TEODOR
III KIM HO DAO - Iasi Condurache Andrei
Popa George
Nicuriuc Stefan Tudor
Ursu Adrian

2010 cncj-sd 10-12 m 

 

13 - 15 ani – Feminin

LOC Club Nume
I KIM HO DAO - Iasi Ignat Adelina Gabriela
Dimitriu Elena
Constantinescu Georgiana
II LONG HO - Pascani Grigoraş Maria
Flocea Violeta
Larion Mădălina
III DAO - Iasi Nica Andra
Duzinschi Maria Magdalena
Moisuc Ioana

2010 cncj-sd 13-15 f  

 

13 - 15 ani – Masculin

LOC Club Nume
I HE PAI - Suceava ZEGREA ROBERTO STEFAN
TRACIU ANDREI
COLBU MIHAI IONUT
ISTRATE ANDREI
II KIM HO DAO - Iasi Sandu Lucian Ionut
Calance Victor
Nicolau Andrei
Esanu Vlad Alexandru
III BAO - Bacau Ciobica Bogdan
Toron Mufid Gabriel
Tampau Daniel
Gavrila Sorin

2010 cncj-sd 13-15 m  

 

16 -17 ani – Feminin

LOC Club Nume
1 BAO - Roman PETRUŢ ALINA MIHAELA
POPA ELENA SIMONA
2 HE PAI - Suceava FEDIC FLORENTINA
TURCULEŢ DENISA IOANA
3 KIM HO DAO - Iasi Ponta Adelina Ioana
Rosu Diana

2010 cncj-sd 16-17 f 

 

16 - 17 ani – Masculin

LOC Club Nume
I BAO - Roman BODOŞCĂ ANTON CRISTIAN
APOPEI ŞTEFAN
BENCHEA ALEXANDRU
ZAHARIA CODRIN IONUT
II HONG HA - Radauti FLUTUR (fost HRISCA) DANIEL
SOFRON MIHAI
MARIN SEBASTIAN Laurentiu
III HE PAI - Suceava PINTILIE BOGDAN
FODOR IULIAN
BUTACU IONUT

2010 cncj-sd 16-17 m