QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – copii şi juniori

Constanta, 26-27 Martie 2011

Rezultate

 

THAO QUYEN

7 - 8 ani – Feminin

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Scepanschi Francesca
3 cap r
He Pai - Suceava
2
Baciu Bianca
1 cap r
Dao - Botosani
3
Gugulica Dariana
3 cap r
Dao - Iasi

 1-tq 7-8 f

1-tq 7-8 f 21-tq 7-8 f 11-tq 7-8 f 3

9 - 10 ani - Feminin, GRADE ROSII

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Moraru Beatrice
4 cap r
Kim Ho Dao - Iasi
2
Bucataru Bianca
4 cap r
Bao - Bacau
3
Vartolomei Ana Maria
4 cap r
Kim Bao - Suceava

2-tq 9-10 f gr  

2-tq 9-10 f gr 22-tq 9-10 f gr 12-tq 9-10 f gr 3

9 - 10 ani - Feminin, CENTURI VIOLET

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Postolache Sabina Ioana
c.v. 1 cap
He Pai - Suceava
2
Grigoras Miruna
c.v.
Long Ho - Pascani
3
Ursu Demetra
c.v. 4 cap
Long Ho - Pascani

3-tq 9-10 f cv

3-tq 9-10 f cv 23-tq 9-10 f cv 13-tq 9-10 f cv 3

11 - 12 ani - Feminin, GRADE ROSII

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Ignat Andreea
4 cap r
Long Ho - Pascani
2
Bucevschi Codrina
2 cap r
Bao - Bacau
3
Nistor Maria
3 cap r
Kim Ho Dao - Iasi

4-tq 11-12 f gr  

4-tq 11-12 f gr 24-tq 11-12 f gr 14-tq 11-12 f gr 3

11 - 12 ani - Feminin, CENTURI VIOLET

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Averescu Stefana
c.v. 4 cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
Calance Alice
c.v. 4 cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
Ichim Teodora
c.v. 3 cap
Long Ho - Pascani

5-tq 11-12 f cv 

5-tq 11-12 f cv 25-tq 11-12 f cv 15-tq 11-12 f cv 3

7 - 8 ani - Masculin

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Ciofu Denis
4 cap r
Dao - Iasi
2
Bejenaru Codrin
3 cap r
He Pai - Suceava
3
Chelaru  Rares
c.v. 1 cap
Long Ho - Pascani

6-tq 7-8 m 

6-tq 7-8 m 26-tq 7-8 m 16-tq 7-8 m 3

9 - 10 ani - Masculin, GRADE ROSII

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Inderjoschi Vlad
3 cap r
Kim Ho Dao - Iasi
2
Ioan Vladimir
4 cap r
Bao - Roman
3
Nistor Gabriel
4 cap r
Kim Ho Dao - Iasi

7-tq 9-10 m gr 

7-tq 9-10 m gr 27-tq 9-10 m gr 17-tq 9-10 m gr 3

9 - 10 ani - Masculin, CENTURI VIOLET

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Poeată Stefan Valentin
c.v. 4 cap
Bao - Roman
2
Iliant Mihai
c.v. 4 cap
Guom - Constanta
3
Chis Sergiu
c.v. 2 cap
Long Dau - Simleu

8-tq 9-10 m cv 

8-tq 9-10 m cv 28-tq 9-10 m cv 18-tq 9-10 m cv 3

11 - 12 ani - Masculin, GRADE ROSII

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Mincu Alexandru
4 cap r
Bao - Roman
2
Plesescu Adrian
4 cap r
Dao - Iasi
3
Dutu Galaxian
4 cap r
Bao - Bacau

9-tq 11-12 m gr

9-tq 11-12 m gr 29-tq 11-12 m gr 19-tq 11-12 m gr 3 

11 - 12 ani - Masculin, CENTURI VIOLET

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Mihaescu Dragos
c.v. 4 cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
Ciubotaru Alexandru
c.v. 4 cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
Mănescu Ştefan
c.v. 4 cap
Bao - Roman

10-tq 11-12 m cv 

10-tq 11-12 m cv 210-tq 11-12 m cv 110-tq 11-12 m cv 3

13 - 15 ani - Feminin

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Grigoras Maria
4 Cap
Long Ho - Pascani
2
Dimitriu Elena
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
Barladeanu Ecaterina
2 Cap
Dao - Botosani

11-tq 13-15 f  

11-tq 13-15 f 211-tq 13-15 f 111-tq 13-15 f 3

13 - 15 ani - Masculin

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Nicuriuc Stefan
2 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
Lungu Iulian
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
Radulescu Bogdan
2 Cap
Dao - Iasi

12-tq 13-15 m 

12-tq 13-15 m 212-tq 13-15 m 112-tq 13-15 m 3

16 - 17 ani - Feminin, Grade

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Petruţ Alina Mihaela
4 Cap
Bao - Roman
2
Ignat Adelina
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
Nistor Irina
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi

13-tq 16-17 f 

13-tq 16-17 f 213-tq 16-17 f 113-tq 16-17 f 3

16 - 17 ani - Masculin, Grade

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Creanga Voineag Alex
4 Cap
Phoenix - Moinesti
2
Ignat Luigi Constantin
4 Cap
He Pai - Suceava
3
Samata Daniel
3 Cap
Guom - Constanta

14-tq 16-17 m 

14-tq 16-17 m 214-tq 16-17 m 114-tq 16-17 m 3

16 - 17 ani - Feminin, Centuri Negre

LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
Flocea Violeta
CN
Long Ho - Pascani
2
Larion Madalina
CN
Long Ho - Pascani
3
Rosu Diana
CN
Kim Ho Dao - Iasi

 15-tq 16-17 f cn

15-tq 16-17 f cn 215-tq 16-17 f cn 115-tq 16-17 f cn 3


SONG DAU

10 -12 ani – Feminin

LOC
Club
Nume
I
DAO - Iasi
Butnaru Alice
Vusatiuc-Stanuta Theodora
II
HE PAI - Suceava
Poroch Roberta Elena
Turculet Paula Adriana
Acristinei Beatrice
Postolache Sabina Ioana
III
HONG HA - Radauti
Rotari Maria
Socoliuc Ioana Sinziana

16-sd 10-12 f

 

10 - 12 ani – Masculin

LOC
Club
Nume
I
BAO - Roman
Mănescu Ştefan
Bandur Mihai Alexandru
Rădăuceanu Ştefan Grigore
Enea Ştefan Alexandru
II
BAO - Bacau
Rosu Vlad
Ticu Sebastian
Hurmuzache Andrei
Casaneanu Alexandru
III
PHOENIX - Moinesti
Bostan Gabriel
Boitoc Stefan
Rusu Robert Gabriel
Baciu Robert

17-sd 10-12 m

13 - 15 ani – Feminin

LOC
Club
Nume
I
KIM BAO - Suceava
HÎNDRESCU BOGHIU EMA
POPINCEANU ADINA
II
KIM HO DAO - Iasi
Dimitriu Elena
Florescu Parascheva
Anton Teodora
III
DAO - Botosani
ONOFREI ALEXANDRA
CONTAC DIANA
HUMINIUC DANIELA

18-sd 13-15 f

13 - 15 ani – Masculin

LOC
Club
Nume
I
BAO - Bacau
DUMITRU ANGELIN
TAMAŞ VLÃDUŢ
NUŢÃ RÃZVAN
II
PHOENIX - Moinesti
Enea Tudor Ioan
Nistoreanu Catalin
Ghinet Costin
III
KIM HO DAO - Iasi
Calance Victor
Constantinescu Claudiu
Tesoi Dragos
Apetroaei Darius

19-sd 13-15 m

16 -17 ani – Feminin

LOC
Club
Nume
1
BAO - Roman
Petruţ Alina Mihaela
Popa Elena Simona
Burcaş Elena
2
KIM HO DAO - Iasi
Constantinescu Georgiana
Nistor Irina
Ignat Adelina
3
DAO - Botosani
Chiriches Simona
Cremene Camelia Mihaela

20-sd 16-17 f

16 - 17 ani – Masculin

LOC
Club
Nume
I
PHOENIX - Moinesti
Creanga Voineag Alex
Mares Vlad Ionut
Marin Sebastian Laurentiu
Atonoaie Gabriel
II
HE PAI - Suceava
Colbu Mihai Ionut
Traciu Andrei
Fodor Iulian
Ignat Luigi Constantin
III
GUOM - Constanta
Bancila Bogdan
Samata Daniel
Botezatu Mihai

21-sd 16-17 m