QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Roman, 16-17 Mai 2009

Rezultate

 

THAO QUYEN

 

Grade - Feminin                                                   

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Teodorovici Simona

Long Ho - Paşcani

2

Zamfir Cătălina

Dao - Iaşi

3

Ancuţa Ana Maria

Long Ho - Paşcani

                                                                          

                                                                          

Grade - Masculin                                                 

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Diumea Felix

Dao - Iaşi

2

Apostol Constantin

Univ. Al. I. Cuza - Iaşi

3

Vieru Ştefan Florinel

Bao - Roman

                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Feminin                                        

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuţa Mirela

Long Ho - Paşcani

2

Sandu Alexandra

Long Ho - Paşcani

3

Dobrin Iuliana

Bao - Bacău

                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Pîrju Ionuţ

Long Ho - Paşcani

2

Girigan Alexandru

He Pai - Suceava

3

Creangă Voineag Gabriel

Phoenix - Moineşti

                                                                          

                                                                          

≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin                      

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Obreja Florin

Dao - Iaşi

2

Zămosteanu Tiberiu

Long Ho - Paşcani

3

Ţurcanu Paul

Dao - Iaşi

 

 

SONG DAU

 

Grade - Feminin                                                   

                                                                          

Loc NUME / PRENUME CLUB
1 SINH DAU - Botoşani Ocu  Nicoleta
Iriciuc Angela
2 DAO - Iaşi Zamfir Catalina
Calistru Roxana
Nica Irene
3 LONG HO - Paşcani Teodorovici Simona
Ancuţa Ana Maria
Lazăr Carmen
                                                                          

                                                                          

Grade - Masculin                                                 

                                                                          

Loc NUME / PRENUME CLUB
1 LONG HO - Paşcani Resiga Cristian
Cîşlariu Ştefan
Căruntu Ioan
Harip Bogdan
2 U.A.I.C. - Iaşi Apostol Constantin
Bejanariu George-Cristian
Cojocariu Alin-Ciprian
Tudorache Silviu
3 DAO - Botoşani Agachi Gabriel
Balmos Alexandru
Ghiorghita Iulian
                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Feminin                                        

                                                                          

Loc NUME / PRENUME CLUB
1 BAO - Bacau Dobrin Iuliana
Munteanu Mihaela
2 LONG HO - Pascani Ancuţa Mirela
Sandu Alexandra
Dascălu Claudia
3 BAO - Roman Jitaru - Ichimaş Mihaela - Cristina
Neguriţă Irina Alexandra
                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Masculin               

Loc NUME / PRENUME CLUB
1 DAO - Botosani Trofin Victor
Jajaie Florin
Agachi Narcis
Corut Ciprian
2 LONG HO - Pascani Miron Corneliu
Ionescu Mihai
Casian Ionuţ
Pîrju Ionuţ
3 DAO - Iasi Cojocariu Daniel
Befu Codrut
Moisei Marian
Turcanu Paul